balíček Poski SEO

...chci zvýšit návštěvnost svého webu, chci více návštěvníků z vyhledávačů...

SEO optimalizace

Pomůže na váš web přivést více návštěvníků z vyhledávačů, pomůže vylepšit strukturu webu, vytvořit kvalitní textový obsah a získat tematické zpětné odkazy. Zajistí vám přední pozice ve výsledcích vyhledávání fulltextových vyhledávačů (Seznam.cz, Google.com).

Návštěvnost z fulltextových vyhledávačů patří mezi nejdůležitější zdroje webové návštěvnosti vůbec. Často bývá označována jako "přirozená návštěvnost" - člověk na internetu hledá konkrétní věc nebo informaci, do vyhledávače zadá klíčové slovo nebo frázi a vyhledávač se snaží určit, na kterém webu se hledaná informace / produkt nachází.

SEO optimalizací se snažíme vytvářet obsah a "prodávat ho vyhledávačům". Cílem je, aby na zadané klíčové slovo doporučili a zobrazili právě váš web.

SEO optimalizace je dlouhodobý proces. Vlivem změn v algoritmech internetových vyhledávačů a vlivem konkurence neustále dochází ke změnám celého "ekosystému vyhledávání". Naším úkolem je být připraveni, sledovat nejnovější trendy a průběžně reagovat úpravou stránek.

Máte webové stránky? Chcete s nimi pracovat, sdělovat nové informace, maximálně je využívat a neztratit krok s konkurencí? Chcete sledovat vývoj návštěvnosti vašeho webu, chcete vědět, odkud přicházejí vaši potencionální zákazníci a co na webu dělají? Chcete neustále vylepšovat váš web a být krok před konkurencí? Chcete zvyšovat návštěvnost z vyhledávačů a umisťovat se na prvních pozicích výsledků vyhledávání na Seznam.cz nebo Google.com?

Pokud je vaše odpověď ANO, prohlédněte si naši nabídku.

balíček Poski SEO

Seznam služeb
SEO analýza webové prezentace
Měsíční SEO report s přehledem statistik webových stránek a provedených prací + doporučení
Nastavení Google Analytics, nastavení cílů
Optimalizace on-page a off-page faktorů na základě předchozí analýzy
Optimalizace on-page a off-page faktorů na základě předchozí analýzy
Registrace do hlavních katalogů
Zajištění PR článků a umístění

Nezávazná poptávka

* povinné údaje, abychom Vás mohli kontaktovat

Chci zvýšit konverze

Chci být vidět

Znáte nás?

V Poski se zaměřujeme především na webdesign,CRM a CMS systémy, internetové aplikace, internetový marketing a e-business. V Poski pracuje celá řada specialistů z různých oborů, kteří se s profesionálním zaujetím budou rádi věnovat vašim projektům. Budeme se těšit nashledanou.

Marketingové balíčky Poski:

Další služby Poski.com: